Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia noastra selecteaza personal pentru posturile de gradinar in cadrul lanturilor hoteliere de 3* ,4* si 5*, din statiunile turistice de lux/insulele turistice, din Grecia. Candidatul selectat trebuie sa faca curatenie, mentenanta, intretinut si curatat piscina, precum si alte responsabilitati specifice fisei postului. SE OFERA: - contract legal de munca pe perioada de 6 luni incepand din Martie 2014 pana in Noiembrie 2014; - salariul: 600 EURO NET/luna; - cazarea GRATUITA; - masa GRATUITA; - asigurari sociale platite de catre angajator;

Cerinte

Studii minim necesare: Liceu Experienta necesara: Mai putin de 1 An Calificarea nu este necesara dar constitue un avantaj! Varsta minima preferata: 18 Varsta maxima preferata: 35 Stare civila acceptata: Casatorit(a) Necasatorit(a) Divortat(a) Vaduv(a) - se cere limba engleza la NIVEL INTERMEDIAR; - experienta in domeniu constituie avantaj; - persoana trebuie sa aiba personalitate placuta; - sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica. Se accepta persoane de sex: Masculin Program de lucru: 8-10 ore/zi;5 zile /saptamana; Acte necesare pt. inscriere: - CV in engleza (cv-ul se poate realiza pe site-ul nostru); - o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office; - copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti); - cazier judiciar; - adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic"; - copii xerox dupa toate diplomele de studii. Costurile suportate de candidat: A) Taxa de procesare a dosarului : 360 RON – se plateste la inscrierea candidatului. B) Comisionul agentiei - In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care considerati ca va avantajeaza mai mult: - VARIANTA 1: 375 EURO - Se plateste la semnarea contractului de munca, inainte de plecarea din tara. - VARIANTA 2: 600 EURO - Se plateste din primul castig salarial. - VARIANTA 3: 750 EURO - Se plateste in 3 rate lunare, din castigul salarial, cate 250 EURO / luna. Pentru contractele sezoniere mai scurte de 3 luni, se aplica o reducere de 30%. C) Biletul de avion.