Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DESCRIERE: Selectam URGENT GRADINAR pentru un hotel din CIPRU - Pafos. Principalele RESPONSABILITATI: - va lucra in departamentul de intretinere - ceea ce presupune sa mentina in bune conditii gradina si celelalte spatii verzi ale hotelului; Persoana selectata va trebui: - sa curete gradina; - sa taie iarba; - sa curete piscina; - precum si alte responsabilitati specifice lucrarilor de gradinarit; - dar si sa se ocupe de: zugravit, reparatii prize, schimbat becuri, etc.; SE OFERA: - contract legal de munca pe termen lung; - salariul oferit: 600 EURO net/luna; - cazare GRATUITA; - masa GRATUITA (2 mese/zi); - ca si garantie se retin angajatului 200 EURO/luna pentru primele 3 luni, bani ce vor fi returnati la sfarsitul contractului; - plecare URGENTA.

Cerinte

CERINTE: - se cer cunostinte de limba engleza la un nivel mediu (cunoasterea altei limbi straine prezinta avantaj); - se cere experienta pe o pozitie similara (dar nu in Cipru); - sa aibe personalitate placuta si prietenoasa, muncitoare si serioasa; - persoana dinamica, energica cu o buna atitudine fata de munca. COSTUL RPOGRAMULUI: - 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar. - 360 EURO - Comision de mediere (se achita la semnarea contractului de munca). - Biletul de avion. Pentru DETALII AMANUNTITE si programari la inscriere contactati consultantii nostrii