Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma de recrutare cu experienta din 2004, Cleaning & Babysitting RO, recruteaza pentru o familie de intelectuali o guvernanta cunoscatoare de lb. engleza la nivel avansat. Atributiile guvernantei: - experienta in educarea copiilor prescolari si scolari; - studii superioare; - o limba straina la niv. avansat (de dorit engleza); - 40-50 ani; - disponibila sa lucreze 24 cu 24 (mai exista o guvernanta pe cealalta tura); - nefumatoare; - din Bucuresti;. Se asigura un pachet salarial atractiv, cazare si mancare, transport si CM. Asteptam cv si foto la adresa de mail cat mai urgent. Cv-ul va rog sa contina experienta in domeniu!

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate