Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cauti job? Aplica acum si te trimitem intre 6 - 36 LUNI IN DUBAI! Programul Hospitality Dubai iti ofera sansa de a lucra si distra in Dubai! Daca ai intre 20 si 40 de ani aplica acum! Pozitii Disponibile Restaurant Manager / Bar Manager / Supervisor Conditii de participare: experienta minim 2 ani pe un post similar; limba engleza nivel avansat. Varsta intre 25 – 45 ani. Bartender Conditii de participare: experienta minim 6 luni pe un post similar si cunoasterea retetarelor pentru café/cocktail; limba engleza nivel avansat. Varsta 20- 35 ani. Ospatari /Ospatarite Conditii de participare: experienta minim 3 luni pe un post similar, limba engleza nivel avansat. Varsta 20- 27 ani. Hostess (intampinare clienti, supervizare, rezervari) Conditii participare: experienta nu este necesara, limba engleza - nivel avansat. Varsta 20- 30 ani Ajutor bucatarie Conditii participare: experienta minim 3 luni pe un post similar (poate fi si experienta in administrativ sau ajutor bucatarie), limba engleza nivel mediu- avanasat. Varsta 20- 40 ani. CE ITI OFERĂ PROGRAMUL HOSPITALITY DUBAI? Beneficiile pentru oricare dintre pozitii sunt urmatoarele: - salarizare de la AED 2500 (500 euro) net - cazarea asigurata gratuit - conditii foarte bune. - 1-2 mese/zi asigurate gratuit - tipsuri garantate considerabile - Bilet de avion gratuit ! - Obtinerea vizei pe 3 ani – nu implica nici un cost din partea candidatului.

Cerinte

Tot ce trebuie sa faci este sa: - stii limba engleza la nivel avansat - sa nu ai cazier judiciar - sa fii clinic sanatos - sa ai experienta in functie de pozitia pentru care aplici