Detalii loc de munca - Rimini

Descrierea jobului - Italia

Selectam personal pentru STAGIUNEA 2012 - la HOTELURI in ITALIA Posturi stagionale disponibile: cameriste, ospatare, ajutor bucatar SE OFERA: - garantat 3 luni munca (din 5-6 luni cate e stagiunea, pentru ca depinde de conditiile meteo - daca e vreme frumoasa se poate lucra) - incepatoare - salariu 1000 euro net/luna - avansate - 1200 euro net/luna - posibilitatea de a va creste salariul strict in functie de performantele dvs. la locul de munca - cazare si masa asigurate gratuit - contract de munca - pauza de pranz 2,5 h-3h/zi (orar complet 11 h/zi) - costurile dvs.(mediere, cheltuieli) se platesc in transe, nu toti banii odata Va rugam ca atunci cand aplicati sa specificati postul/posturile pentru care aplicati. Sa atasati si o fotografie cu dvs. (intreaga). Date contact: SC DO-ZORI CONSULTANCE&SERVICES SRL - Lugoj Telefon : 0721-735.699 (special pt. aplicantele de pe internet) Program operator telefon: L-V orele 9-13 si 15-19 S orele 9-14, D - inchis

Cerinte

CERINTE GENERALE: - disponibilitate de a lucra toata stagiunea (5-6 luni) ca sa nu-l puneti pe angajator in situatia de a ramane fara personal - seriozitate si vointa de a munci - posturile sunt pentru femei CERINTE specifice CAMERISTE: - limba italiana minim incepator - vorbit (OFERIM PREGATIRE pentru cine nu stie) -varsta intre 28 si 50 ani - sa nu fiti mult supraponderala pentru ca asta nu va permite sa fiti suficient de rapida la munca - sa aveti o fire capabila sa se organizeze si sa lucreze rapid pentru a va indeplini norma CERINTE specifice OSPATARE: - limba italiana la nivel mediu - vorbit (pt. cine nu stie - aveti timp sa invatati pana incepe stagiunea si va putem ajuta si noi cu un cursulet intern scris) - curs sau experienta in ospatarie, de preferat (daca nu- va ajutam noi cu un curs intern de ospatar) - varsta 22-30 ani - aspect fizic ingrijit si decent CERINTE specifice AJUTOR BUCATAR: - limba italiana la nivel mediu - vorbit (pt. cine nu stie - aveti timp sa invatati pana incepe stagiunea si va putem ajuta si noi cu un cursulet intern scris) - varsta 25-50 ani - experienta ca ajutor bucatar/bucatar in ce priveste bucataria italiana

Arata anuntul si prietenilor tai