Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Avem nevoie urgenta de persoane dispuse sa munceasca legal in strainatate pe domeniul hotelier si al restaurantelor. Pozitii disponibile dar limitate ca si: cameriste, receptioneri, valeti, bucatari, ajutori de bucatari, spalatori de vase, ospatari si barmani. Angajatorii ofera nivel de cariera profesionala si ascendenta pe o perioada de 8 luni cu posibilitate de prelungire nederminata. Se ofera cazare si masa la locul de munca, salarii tentate. Angajarea se face urgent cu plecare in luna iunie! Inscrieri pana la data de 14.06.2013 cu contract garantat la plecare!

Cerinte

Persoanele care opteaza pentru postul de receptioner, valet, bucatar, ajutor bucatar, ospatar si barman au un avantaj daca cunosc limba engleza nivel conversational, italiana nivel conversational sau germana nivel incepator. Pentru posturile de cameriste si spalatori vase nu este necesara cunoasterea limbilor straine. Cerem si oferim seriozitate.