Detalii loc de munca

Descrierea jobului

POSTURI DISPONIBILE OSPATARA ,BARMANA RECEPTIONERA,CAMERISTA,INGRIJITOARE CURATENIE GENERALA. SE CAUTA PERSOANE DE SEX FEMININ CU VARSTA 18-40 ANI SI O EXPERIENTA DE MINIM 2 LUNI IN DOMENIUL HOTELIER/RESTAURANTE,CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE LA NIVEL CONVERSATIONAL,LIMBA GREACA CONSTITUIE AVANTAJ . PLECARILE SUNT IN INTERVAL DE 3-7 ZILE DE LA ACCEPTAREA CV-ULUI,CARE TREBUIE TRIMIS IN LB.ROMANA+FOTO 9/13IN PICIOARE PE ADRESA DE EMAIL jobsetalon@yahoo.com,sau pe fax 0353418778 ,informatii suplimentare la 0761804676 -0353418778.

Cerinte

SE LUCREAZA IN CAFENELE,RESTAURANTE SI HOTELURI,AVAND CA LOCATII ATENA,THESALONIKI,CHALKIDIKI,RODOS,S.A,. DURATA CONTRACTULUI FIIND 6-9 LUNI,IAR PROGRAMUL DE LUCRU 8h/ZI,6ZILE/SAPTAMANA ,IAR SALARIU ASIGURAT 650-750 EURO/LUNA+BACSIS. CAZAREA,MASA,ASIGURARI SOCIALE SI MEDICALE SUNT ASIGURATE DE CATRE ANGAJATOR ,TRANSPORTUL REVINE IN SARCINA SOLICITANTULUI DE LOC DE MUNCA . TAXA DE CONSULTANTA 200EURO CE SE ACHITA IN DOUA TRANSE :50 EURO LA DEPUNEREA DOSARULUI -150 EURO LA PLECARE .