Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- efectueaza la cel mai inalt standard profesional activitati specifice calificarii: tuns, vopsit, spalat, coafat, coafat ocazie, bigudat, permanent, etc. - asigura si raspunde de ordinea si curatenia la locul de munca si de aplicarea tuturor masurilor de igiena - asigura o buna interrelationare cu clientii - efectueaza activitati adiacente (Shop Assistance, Front Office/ Reception) Constituie avantaj: - cursuri de specialitate - cunoasterea suplimentara a altor limbi straine (italiana, franceza) Beneficii: Se ofera salariu atractiv in valuta, asigurare sociala si medicala, se asigura cazarea si masa la bordul navei si se deconteaza biletul de transport la/de la nava. Veti lucra intr-un mediu de lucru profesionist, alaturi de un colectiv tanar si international, cu posibilitati de dezvoltare profesionala. Tip de contract: pe perioada determinata/ sezonier. Detinerea unui pasaport valabil pe toata perioada sezonului este o conditie de angajare.

Cerinte

- cunostinte de limba germana si/sau engleza - experienta in domeniul coafura/frizerie minimum 6 luni - bune cunostinte de specialitate - buna capacitate de relationare si comunicare - prezenta agreabila, atitudine pozitiva - disponibilitatea de a calatori - experienta in activitati de curatenie hoteliera - cunoasterea normelor de igiena si a procesului de curatenie a spatiilor de cazare - persoana organizata, punctuala, responsabila, cu spirit de echipa - aspect curat si ingrijit