Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Business Activ Consult ofera loc de munca pentru hair styler in Caraibe -Martinique Conditii de selectie: Experienta de minimum 3 ani Cunostiinte de limba franceza nivel mediu ; Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila Acte necesare pentru aplicatie Diploma Cv in limba franceza Poza cu dvs la locul de munca Pachet salarial: Contractul estede minimum 6 luni cu posibilitate de prelungire Se lucreaza pentru un salon foarte cunoscut in Franta "Dessange Paris " Salariul 1400 euro net pe luna , Se ofera 10% din incasari Se ofera posibilitatea de asociere Cazare este asigurata si platita de catre angajator Biletul de avion din Romania pina Guadeloupe –Franta