Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-HR AGENCY selecteaza un hairstilist pentru ocuparea postului vacant la un hotel cu Spa din insula Pafos. Oferta: -Contract incheiat pe durata sezonului estival, cu posibilitate de prelungire; -Program de lucru: 6 zile/saptamana, 9 ore de lucru zilnic.O zi pe saptamana este libera. Salariul se acorda dupa cum urmeaza: -CU CAZARE ASIGURATA SALARIUL ESTE DE 750 EURO/ LUNA PLUS BONUS DE 50 EURO LA SFARSITUL CONTRACTULUI DUPA 3 LUNI LUCRATE : 800 EURO/LUNA + 50 EURO LA SFARSITUL CONTRACTULUI DUPA 6 LUNI 850 EURO/LUNA + 50 EURO LA SFARSTIUL CONTRACTULUI -FARA CAZARE ASIGURATA SALARIUL ESTE 850 EURO/ LUNA + 50 EURO BONUSLA SFARSITUL CONTRACTULUI DUPA 3 LUNI 900 EURO + 50 EURO BONUS LA SFARSITUL CONTRACTULUI DUPA 6 LUNI 950 EURO + 50 EURO LA SFARSITUL CONTRACTULUI

Cerinte

Candidatul eligibil va indeplini urmatoarele cerinte: -doamna/domnisoara buna cunoscatoare a limbii engleze, cu experienta pe post similar si care are calificare necesara pentru a efectua coafuri/frizuri in tendinte, capabila de a intretine o atmosfera placuta cu clientii,disponibila pentru munca si adaptabila la obiceiurile tarii si la solicitarile clientilor si angajatorului.