Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locuri de munca in azile de batrani din UK Pozitia: Ingrijire batrani UK Salarizarea: 900-1300 lire/luna Cazarea contra cost: 250-300 lire (o veti plati din salariu) Se asigura curs de specializare, curs de engleza, cazarea si 2 mese pe zi pana la inceperea lucrului. Se retine din salar intre 20-30 lire/saptamana pt curs, uniforma acte UK. Comisioane: -Taxa interviu 100 lei la interviul cu partea britanica, via skype. Interviurile se sustin deja. -Taxa mediere 150 Euro la semnarea contractului de mediere, dupa discutia cu partea britanica si numai daca dupa ce ati avut interviul cu cei din UK, va convine oferta si doriti sa mergeti mai departe Taxa de mediere nu se achita in avans!!! Toate detaliile despre job cat si programarea de plecare la job le veti discuta direct cu partea britanica, inainte de a achita taxa de mediere. Aveti sansa de a va intalni fata in fata cu partenerii nostrii/angajatori din UK, la Job Fast in luna Martie 2013, in Romania.

Cerinte

- varsta intre 25-50 ani maxim - limba engleza incepator/mediu/conversational (trebuie sa stiti sa va descurcati la un nivel cat de cat acceptabil in limba engleza), obligatoriu - experienta in ingrijire batrani (nu se cer diplome, dar daca ati avut grija de batrani chiar si in familie, prieteni, cunostiinte, atunci aveti toate sansele) - nu se accepta persoane care nu vorbesc deloc limba engleza si care nu au avut experienta in a ingriji batrani

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala