Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam persoane dornice sa lucreze legal in UK pe pozitia de infirmiera in azile de batrani. Salarizarea: 6,50 lire/ora Minim 35 ore/saptamana Se asigura curs de specializare, curs de engleza Pe perioada cursurilor cazarea si 2 mese pe zi va sunt asigurate de partenrul britanic. Se retine din salar intre 20-30 lire pe saptamana timp de 50 de saptamani pt cursuri si asistenta. Cazarea contra cost: 250-300 lire Plecarile se stabilesc direct intre candidat si partenerul britanic. Taxe: Taxa interviu 100 lei(are loc discutia cu partenrul britanic) Cost mediere- 150 euro se achita la semnarea contractului de mediere

Cerinte

Plecarile se stabilesc direct intre candidat si partenerul britanic. Taxe: Taxa interviu 100 lei(are loc discutia cu partenrul britanic) Cost mediere- 150 euro se achita la semnarea contractului de mediere Numai persoane care vorbesc limba engleza la nivel mediu-conversational!!!!