Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acest program se adresează persoanelor care vor să lucreze în Marea Britanie şi să primească o diplomă în domeniul HoReCa. Locurile de muncă disponibile sunt în hoteluri, baruri si restaurante de pe intreg teritoriul Marii Britanii. Beneficii: - perioada de angajare şi şcolarizare este de un an - salariul este de minim 5000 leipe lună (cel puţin 6.08 lire sterline pe oră) - câştigarea unei diplome recunoscute internaţional - obţinerea Yellow Cardului - după un an de muncă în Marea Britanie puteţi aplica pentru Blue Card şi veţi avea acces neîngrădit pe piaţa muncii în condiţii egale cu un cetăţean britanic - perfecţionarea limbii engleze

Cerinte

- experienţă de minim un an în domeniu - cunoaşterea limbii engleze cel puţin la nivel mediu - absolvent de şcoală profesională, liceu sau facultate Costul programului: - 250 lei + 660 lire sterline la înscrierea în program. Dacă vă răzgândiţi veţi primi înapoi 400 lire sterline. - 900 lei + 600 lire sterline la primirea ofertei de muncă