Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Posturi disponibile 1) Front Office Agent ; 2) Front Office Night Supervisor - se cere cunoasterea limbii arabe; 3) Porter/Doorman; 4) Waitress and Waiters ; Beneficii Oferite - contract legal de munca intre 6-24 luni cu posibilitate de prelungire; Salariul oferit: - pentru Front Desk Agents - 2200 QAR/luna; - pentru Front Desk Supervisor - 4600 QAR/luna; - pentru Waiter/ess - 1500 QAR/luna; - pentru Porter/Doorman - 1500 QAR/luna; - dupa primele 3 luni salariul se va modifica (va creste in functie de performantele angajatului); - cazarea GRATUITA (intr-un complex rezidential dotat cu piscina, sala de gimnastica, etc.) - 3 mese/zi GRATUITE; - biletul de avion asigurat GRATUIT de catre angajator; - biletul de intoarcere se asigura GRATUIT dupa doi ani; - 18-22 zile concediu platite anual; - asigurari sociale platite de catre angajator.

Cerinte

Cerinte - se cere engleza la nivel minim conversational, orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj; - se cere experienta pe o pozitie similara; - persoana trebuie sa aiba personalitate placuta, sa fie muncitoare si serioasa; - sa fie dinamica si energica; - sa aiba aspect fizic placut; - sa fie politicoasa si de incredere; - si de asemenea sa lucreze eficient si cu profesionalism. COSTUL PROGRAMULUI: - 300 RON – taxa de procesare a dosarului - 360 EURO - taxa de mediere.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala