Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Diverse Orase

Descrierea jobului - Iordania

Contractul este pentru 12 luni, in hoteluri de 4 si 5 stele • Se lucreaza 6 zile pe saptamana, 8 ore pe zi • Cazarea si masa sunt oferite gratuit de angajator • Biletul de avion dus si intors este oferit gratuit de angajator • Viza se obtine de angajator

Cerinte

Persoanele interesate trebuie să îndeplinească urmatoarele condiÅ£ii: • sa aiba cel puÅ£in doi ani de experienta ca hostess, dovedibila cu acte (carte de munca sau adeverinte) • sa aiba cunostinte de limba engleza la nivel avansat • sa aiba certificat de la medicul de familie cu menÅ£iunea "Apt de munca" • sa aiba cazier curat • sa aiba o infatisare prezentabila • sa aiba varsta cuprinsa intre 20 si 35 de ani Nivelul de salarizare este cuprins intre 500 si 700 USD pe luna + tipsuri. Taxe: • Inscrierea in baza noastra de date este gratuita. Pe baza ei veti fi contactata in momentul in care vom avea si alte locuri disponibile conform pregatirii si dorintelor dumneavoastra. • Taxa de consultanta este de 200 euro (TVA inclus) si se achita la semnarea contractului de munca sau la prezentarea ofertei ferme de angajare din partea firmei angajatoare.

Arata anuntul si prietenilor tai