Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Contractul este pentru 12 luni, in hoteluri de 4 si 5 stele • Se lucreaza 6 zile pe saptamana, 8 ore pe zi • Cazarea si masa sunt oferite gratuit de angajator • Biletul de avion dus si intors este oferit gratuit de angajator • Viza se obtine de angajator

Cerinte

Persoanele interesate trebuie să îndeplinească urmatoarele condiÅ£ii: • sa aiba cel puÅ£in doi ani de experienta ca hostess, dovedibila cu acte (carte de munca sau adeverinte) • sa aiba cunostinte de limba engleza la nivel avansat • sa aiba certificat de la medicul de familie cu menÅ£iunea "Apt de munca" • sa aiba cazier curat • sa aiba o infatisare prezentabila • sa aiba varsta cuprinsa intre 20 si 35 de ani Nivelul de salarizare este cuprins intre 500 si 700 USD pe luna + tipsuri. Taxe: • Inscrierea in baza noastra de date este gratuita. Pe baza ei veti fi contactata in momentul in care vom avea si alte locuri disponibile conform pregatirii si dorintelor dumneavoastra. • Taxa de consultanta este de 200 euro (TVA inclus) si se achita la semnarea contractului de munca sau la prezentarea ofertei ferme de angajare din partea firmei angajatoare.