Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitie job: Hostess - figuranta de sala in cafe-bar Locatie: Larisa, Grecia Salarizare: 650 euro lunar + tips din consumatie 20% (de regula tipsul este de 15-30 euro pe seara rezultand un castig lunar de minim 1200-1300 euro) Program de lucru: 20:00 - 05:00, 26 zile/luna Cazare: asigurata de catre angajator Utilitati: asigurate de catre angajator Transport: asigurat de catre angajator, Romania-Grecia Responsabilitati: socializeaza cu clientii, animarea atmosferei, imbierea clientilor sa faca consumatie cat mai mult.

Cerinte

- varsta 18-35 ani - aspect fizic placut - limba engleza nivel mediu - persoana sociabila si comunicativa - apta de munca din punct de vedere medical Costuri: - Interviu: 50 lei (interviul se sustine online sau telefonic cu angajatorul din Grecia) - Mediere: 100 euro, se achita dupa interviu, in cazul acceptarii ofertei (reprezinta garantia in baza careia se face rezervarea la biletul de autocar Romania – Grecia) YM: job_europa