Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam fete imagine,hostess,figurante de sala,dansatoare pentru night club (club de noapte) din Italia. Salarii reale intre 60-110 E/zi,contracte de munca regular, cursuri de limba italiana o cazare gratuita. In localurile noastre nu se consuma droguri si nu se face prostitutie. Cu noi puteti castiga mai mult pentru ca nu suntem o agentie suntem localuri directe! Pentru fetele care nu stiu sa vorbeasca limba italiana, nu este o problema deoarece se poate invata repede si avem multe fate romance care lucreaza cu noi. Trimite un email cu 2-3 poze clare si numarul de telefon la adresa de email . Iti raspundem repede ! Pentru informatii tel. ID yahoo messanger : SUPERDANILO81