Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam tinere talente sau persoane aflate la inceput de cariera, interesate de a patrunde in lumea televiziunii, a publicitatii. Descoperim persoanele cu potential, le sustinem si le ajutam sa evolueze, ne ocupam de imaginea si promovarea lor. Oferim joburi in cadrul diverselor evenimente estivale, emisiuni si productii cinematografice ca asistente tv / hostesse la targuri, congrese si evenimente corporate, conferinte si expozitii, pictoriale si sedinte foto in revistele glossy ale momentului, colaborari cu agentii de modelling din strainatate, cataloage pentru haine si incaltaminte, etc.Aceste proiecte sunt dezvoltate impreuna cu colaboratorii/clientii nostri: http://blog.onvogue.ro/?page_id=66 target=blank> http://blog.onvogue.ro/?page_id=66

Cerinte

- sex feminin, aspect fizic placut, ambitioasa, cu dorinta de a se afirma si a-si construi o imagine/cariera;; - sociabila, carismatica, vorbareata, zambitoare si cu o atitudine pozitiva ; - punctualitatea si seriozitatea sunt necesare in acest domeniu. Beneficii: - mediul de lucru placut, program flexibil; - posibilitatea de a patrunde si a face cariera intr-un domeniu atractiv, oportunitatea de a-ti dezvalui talente reale, participarea la evenimentele companiei (petreceri ale colaboratorilor, lansari de produse, evenimente mondene, concerte)-pentru a-ti crea o imagine te rugam sa accesezi: http://www.facebook.com/pages/On-Vogue/201473877484?sk=wall - integrarea intr-o echipa tanara, vesela si dinamica a agentiei noastre; - castiguri progresive in functie de proiectele/evenimentele la care participi.