Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferim job-uri in cazul diverselor emisiuni si productii cinematografice ca asistente tv / hostesse, targuri, conferinte si expozitii, saloane auto si moto, pictoriale si sedinte foto in revistele glossy ale momentului, colaborari cu agentii de modelling din strainatate, cataloage pentru haine si incaltaminte, prezentari de moda si multe altele.Pentru imagini, sfaturi si trucuri accesati : http://www.facebook.com/pages/On-Vogue/201473877484?sk=wall -posibilitatea de a patrunde si a face cariera intr-un domeniu atractiv, participarea la evenimentele companiei (petreceri ale colaboratorilor, lansari de produse, evenimente mondene, concerte); - integrarea intr-o echipa tanara, vesela si dinamica a agentiei noastre; - mediul de lucru placut, program flexibil; - castiguri intre 100-1500 de euro/luna in functie de proiectele/evenimentele la care participa.

Cerinte

Recrutam persoane cu sau fara experienta, dar cu potential de a-si dezvolta o cariera in domeniul tv, emisiuni, hostess, sedinte foto, targuri si expozitii. Descoperim persoanele cu potential si le tratam cu seriozitate, le ajutam sa evolueze, ne ocupam de imaginea si promovarea lor. Oferim joburi in cadrul proiectelor pe care le dezvoltam impreuna cu colaboratorii/clientii nostri:http://blog.onvogue.ro/?page_id=66 - aspect fizic placut, ambitioasa, cu dorinta de a se afirma si a-si construi o imagine/cariera; - sociabila, carismatica, vorbareata, zambitoare si cu o atitudine pozitiva ; - punctualitatea si seriozitatea sunt necesare in acest domeniu.