Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam de urgenta persoane cu varste cuprinse intre 18 -55 de ani pentru a munci in hoteluri, pensiuni si restaurante. Posturile scoase la concurs sunt: cameriste, ospatari, barmani, receptioneri, bucatari, ajutor de bucatar, spalatori de vase si rufe, valeti. Contractele de munca se incheie pe minim 6 luni. Cazarea si 3 mese pe zi oferite gratuit in cadrul hotelului unde se lucreaza. Se ofera plasamente si pentru cupluri, unde au posibilitatea sa lucreze si sa fie cazati la acelasi angajator. Orele suplimentare sunt platite, iar bonusurile si bacsisurile pe masura. Ultima zi de inscriere este 27.05.2013!!! Beneficii: Va garantam conditii bune de lucru, cu venituri foarte bune. Se ofera contract de munca care respecta toate normele legale europene. Limba germana, engleza si italiana nu este obligatorie pentru toate pozitiile, persoanele care le cunosc sunt in avantaj. Experienta prealabila aduce avantaje. Posibilitatea de a efectua cursuri intensive de limba germana. Profita de aceasta ocazie si construieste-ti viitorul la un loc de munca sigur, stabil si profitabil!

Cerinte

Dedicatie in privinta muncii fizice si a responsabilitatilor. Comportament profesional, cinste si politete. Poate constitui avantaj daca se detine diploma sau scrisoare de recomandare in domeniu. Atitudine orientata catre client.