Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferim locuri de munca cu CONTRACT INDIVIDUAL DE MUNCA GARANTAT pt. personal cu varste incepind de la 18 ani in urmatoare homenii: - RESTAURANTE - HOTELURI - PENSIUNI - Solicitarile sun atit pentu CALIFICATI ( ospatari, barmani, receptioneri, bucatari, ajutor de bucatar) cit si pentru NECALIFICAT (spalatori de vase ,cameriste, valeti si personal pt. curatenie). Contractele de munca se incheie pe perioade intre 4-6 luni avand posibilitate de prelungire pana la 1 an. Cazarea si 3 mese pe zi oferite gratuit in cadrul hotelului unde se lucreaza. - Angajatii firmei BENEFICIAZA de cazare, masa si haine de lucru sau echipament de protectie. - Angajarile se fac pe baza de CONTRACT INDIVIDUAL DE MUNCA beneficiind astfel si de asigurare medicala valabila pe teritoriul tarii unde se desfasoara activitatea. - Daca sunteti in cautarea unui loc de munca sigur si stabil , inseamna ca ne cautati pe noi !! Contactatine cu incredere si o intreaga echipa cu experienta va sta la dispozitie!

Cerinte

- cerem si oferim seriozitate. - cunoasterea limbii Germana NU este obligatorie. - persoanele cunoscatoare de limba Germana sau Engleza sunt in avantaj. - cautam persoane serioase si dornice de lucru.