Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Linz

Descrierea jobului - Germania

Oferim locuri de munca cu CONTRACT INDIVIDUAL DE MUNCA GARANTAT pt. personal cu varste incepind de la 18 ani in urmatoare homenii: - RESTAURANTE - HOTELURI - PENSIUNI - Solicitarile sun atit pentu CALIFICATI ( ospatari, barmani, receptioneri, bucatari, ajutor de bucatar) cit si pentru NECALIFICAT (spalatori de vase ,cameriste, valeti si personal pt. curatenie). Contractele de munca se incheie pe perioade intre 4-6 luni avand posibilitate de prelungire pana la 1 an. Cazarea si 3 mese pe zi oferite gratuit in cadrul hotelului unde se lucreaza. - Angajatii firmei BENEFICIAZA de cazare, masa si haine de lucru sau echipament de protectie. - Angajarile se fac pe baza de CONTRACT INDIVIDUAL DE MUNCA beneficiind astfel si de asigurare medicala valabila pe teritoriul tarii unde se desfasoara activitatea. - Daca sunteti in cautarea unui loc de munca sigur si stabil , inseamna ca ne cautati pe noi !! Contactatine cu incredere si o intreaga echipa cu experienta va sta la dispozitie!

Cerinte

- cerem si oferim seriozitate. - cunoasterea limbii Germana NU este obligatorie. - persoanele cunoscatoare de limba Germana sau Engleza sunt in avantaj. - cautam persoane serioase si dornice de lucru.

Arata anuntul si prietenilor tai