Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locuri de munca In UK ca ospatari /ospatarite/barmani in hoteluri si restaurante de 4-5 stele Cazare asigurata de angajator in apropierea locului de munca contra cost , aproximativ 70-80 lire/ saptamana Masa gratuita la locul de munca ( 1 sau 2 mese in functie de angajator Salariul 1100 - 1700 lire + tips , in functie de locatie, experienta si pozitia ocupata Asigurare medicala platita de catre hotel, dar dedusa din salariu Comision mediere 450 euro , platibil in 2 transe - 250 euro la depunere dosar( daca candidatul este acceptat in program) si 200 euro inainte de plecare catre locul de munca Plecarile se vor face dupa data de 1 Ianuarie 2014 Doar candidatii care corespund profilului vor fi contactati

Cerinte

Experienta in domeniul hotel-restaurant minim 1 an Limba engleza la nivel mediu-avansat Disponibil la program de munca 8-10 ore /zi , 6 zile pe saptamana Disponibil la semnarea unui contract de munca pe 6 luni- 1 an , in functie de nevoile angajatorului