Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Hotel Staff Ireland Atentie: - NU APLICATI LA ACEST JOB DACA NU INDEPLINITI IN TOTALITATE CRITERIILE DE ANGAJARE SAU DACA NU PUTETI ACHITA COSTURILE DE RECRUTARE SI PLASARE !!!! - NU APLICATI LA ACEST JOB DACA NU VORBITI ENGLEZA CONVERSATIONAL Lant Hotelier Irlanda Locatie: Irlanda Numar pozitii deschise: - 10 Ospatari - barbati sau femei - 10 Barmani - 8 Ajutori ospatari - 2 Food and beverage manager - 1 Bucatar - 1 Ajutor Bucatar - 2 Receptie Criterii de angajare: - Sanatos - Apt de munca - Fara cazier - Vorbitor limba Engleza conversational - Experienta in domeniu - Varsta minima: 20 ani - Disponibilitate de lucru si ore suplimentare Oferta de munca: - Contract de munca legal - Salarizare: 8.65 euro/ora - Numar zile lucrate pe saptamana: 6 - Numar ore de munca pe zi: 9 - Ore suplimentare: DA - se platesc cu 8.65 euro/ora - Numar minim ore / saptamana: 40 - Cazare: asigurata gratuit - Masa: nu este asigurata - Durata Contract: Martie 2013 - Octombrie 2013 inclusiv - Transport Romania - Irlanda: nu este asigurat Costuri program: Atentie: Nu sunt contactate decat persoanele eligibile !!!!! Interviu de limba engleza: 100 lei Cost total mediere: 650 euro astfel: - 350 euro se achita la semnarea contractului de mediere - 300 euro se achita din primele 2 salarii din Irlanda Cum Aplic? - CV in engleza cu poza

Cerinte

Costuri program: Atentie: Nu sunt contactate decat persoanele eligibile !!!!! Interviu de limba engleza: 100 lei Cost total mediere: 650 euro astfel: - 350 euro se achita la semnarea contractului de mediere - 300 euro se achita din primele 2 salarii din Irlanda Cum Aplic? - CV in engleza cu poza