Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Personal restaurant Anglia 2012 Angajatori: .1. Hotel Uk .2. Hotel Restaurant UK .3. Restaurant UK Salarizare: MINIM Garantat 800 - 1000 lire net dupa ce s-a retinut cazarea; Cazare asigurata; Nr zile de lucru: 6/saptamana - ziua libera este prin rotatie Nr. ore de lucru/zi : 9 ore/zi Contract 1 an de zile cu posibilitate de prelungire; Procedura de angajare: Self employed - conform legislatiei britanice pentru persoane din Romania si Bulgaria; Plecare la job conform solicitarii/programarii facute de Angajatorului Britanic in perioada: 25.01.2012 - 25.02.2012 • Engleza avansat; • Vârsta între 21 si 35 maxim; • Cazier judiciar curat; • Apta de munca; • Fara interdictie de a folosi pasaportul în afara granitelor tarii

Cerinte

Costuri: Taxa Interviu: 100 lei - ( interviul va fi in limba engleza si va fi sustinut cu coordonatorul de proiect Ansa) Taxa de dosar/blocare loc: 400 euro - blocheaza si garanteaza locul. Taxa de plasare: 400 euro - se achita la semnarea contractului de munca / invitatiei oficiale emise de angajator, dupa o discutie prealabila cu acesta. Aceasta discutie este necesara pentru coordonarea sosirii dvs la locul de munca in Anglia.