Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BRGwork va propune o calificare NVQ level 2 in Cleaning: solutia legala si rapida sa imigrati in UK si sa lucrati! Cum functioneaza? **Cel putin 12 luni desfasurati activitate platita cu minim 6.19GBP/hr la un hotel ca si housekeeper. **pe perioada sederii urmati cursuri online de calificare **la finalizarea cursului obtineti o diploma de calificare recunoscuta, experienta practica, bani si drept de munca fara restrictii in UK Plecarile se fac continuu, imediat. Inscrie-te direct pe portalul de joburi si vei fi contactat pentru detalii! jobs.brgwork.ro

Cerinte

Cerinte: * cu sau fara experienta in domeniu * nivel de Engleza minim catre mediu * posibilitate sedere minim 12 luni * doriti sa obtineti o calificare si o diploma in UK Costuri: * 200GBP la semnarea contractului cu noi * 765GBP la semnarea contractului de colaborare cu firma din UK * 500GBP se achita din a 5-a luna de sedere in UK in 7 rate egale (am scazut preturile!!) Etapele de colaborare: * semnati contractul cu noi. Dupa acceptarea de catre noi achitati 200GBP. * primiti propuneri de oferte negociate pentru dvs, cand primiti una care prezinta interes se organizeaza imediat plecarea si se achita 765GBP. NOTE: **cunoasteti tinere pana in 26 de ani care ar dori sa lucreze in SUA in siguranta pe un program de au pair? Va oferim 50usd comision pentru fiecare recomandare **se poate pleca in cuplu! **doriti sa pleca imediat! Daca doriti sa fiti in UK in luna februarie este important sa stabiliti un interviu cu BRGwork IMEDIAT! BRGwork si partenerii sai va asigura: ** plasamentul ** asistenta cu toate actele necesare pentru a desfasura o activitate conform legii ** asistenta cu asigurarea medicala obligatorie, National Insurance, Yellow Card, depunerea taxelor anuale.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala