Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - BUCURESTI

Descrierea jobului - România

EBC Interim recruteaza 2 persoane, calificate sau necalificate, pentru o tipografie din Bucuresti (zona Pantelimon); Programul de lucru va fi in 2 ture: 6:00-14:00 sau 14:00-22:00; Ocazional vor exista ture de noapte (22.00 - 06.00) platite +25%; Initial se va semna un contract pe perioada determinata, urmat apoi de unul pe perioada nedeterminata, in functie de competentele fiecaruia. Salariul: intre 700-800 RON, in functie de vechimea in postul respectiv.

Cerinte

Sa asigure buna functionare a masinii de ambalare; Sa reambaleze paletii de hirtie plana ramasi la masinile de tiparit plane, inainte de a fi returnati in depozit; Sa anunte problemele tehnice aparute in functionarea masinii; Sa respecte modul de paletizare si de ambalare a produselor finite, conform procedurilor interne; Sa manipuleze si sa incarce paletii cu produse finite, utilizand lizele manuale, in mijloacele de transport, prin rampele automate sau rampele de beton din lateralul cladirii; Sa raspunda de marfa manipulata; Sa semnaleze gestionarului necesarul de aprovizionare, la produsele cu care lucreaza; Sa preia/preda schimbul, tinand cont de prioritatile stabilite de gestionar. Se asigura transportul de la un punct de intalnire stabilit in zona Pantelimon, pana la tipografie.

Arata anuntul si prietenilor tai