Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXELOR DE MEDIERE DIN SALARIU !!! Selectam urgent o persoana pentru postul de ingrijitoare pentru o familie din Germania! Responsabilitati: Asistarea si ingrijirea persoanelor batrane sau bolnave. Curatenie, ajutor la cumparaturi, ajutor in bucatarie, precum si alte responsabilitati ce reies din fisa postului. Program de lucru:8-10 ore/zi, 6zile/saptamana;

Cerinte

Persoana selectata trebuie sa fie serioasa si sa aiba o buna atitudine fata de persoanele de catre are grija si fata de familie. Documente necesare pentru inscriere: - copie buletin; - certificat de nastere; - certificat casatorie/divort (daca e cazul) - CV in lb. romana (se va utiliza aplicatia online); - o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office (se pot incarca direct pe site, completand formularul de aplicare disponibil); - cazier judiciar; - Adeverinta medicala”clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic” – eliberata de medicul de familie; - ultima diploma de studii (copie xerox).