Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam urgent, in numele unui client cu reputatie nationala din Marea Britanie, INFIRMIERE/INGRIJITOARE LA DOMICILIUL BOLNAVULUI. precizam ca ingrijirea nu este doar la un domiciliu si infirmiera nu va locui cu bolnavul in casa, ci va ingriji, prin rotatie si impreuna cu alte colege mai multi bolnavi zilnic, vizitand, dupa caz si nevoie, aceste persoane la domiciliu, dupa un program prestabilit. Firma ofera seriozitate, masina de serviciu, training si salarii atractive intre £7 si £8 pe ora, plus comision de deplasare pe km.( £0.15 pe mila parcursa) Se asigura cazare contra cost in casele inchiriate de firma angajatoare sau personalul selectat este binevenit sa isi gaseasca cazare pe cont propriu. va rugam sa cititi cu atentie cerintele de mai jos si sa ne trimiteti CVul doar daca considerati ca intruniti toate cerintele. datorita numarului mare de aplicanti pe care il avem de obicei, regretam ca nu putem contacta persoanele care nu au fost selectate. Va dorim success!

Cerinte

CERINTE ELIMINATORII: 1. PERMIS DE CONDUCERE CATEGORIA B. SE ASIGURA MASINA DE SERVICIU IN TIMPUL SERVICIULUI DAR PERSOANELE CARE DORESC SA ISI ADUCA MASINA PROPRIE SUNT BINEVENITE. ATENTIE: MASINILE DIN Romania TREBUIE SA AIBA ASIGURARE EUROPEANA OBLIGATORIE SI TAXA DE DRUM, 2. CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA SCRIS SI VORBIT 3. FARA ANTECEDENTE PENALE/SE VA PREZENTA CAZIER TRADUS SI LEGALIZAT LA SELECTIE. 4. DATORITA CERINTELOR FIRMEI ANGAJATOARE, MOMENTAN PUTEM ACCEPTA DOAR PERSOANE DE SEX FEMININ. 5. SE ACCEPTA DOAR CVURI IN LIMBA ENGLEZA. 6. PRIORITATE VA FI ACORDATA CELOR CARE AU MAI LUCRAT IN DOMENIUL INGRIJIRE BATRANI SAU DOMENIUL MEDICAL DAR SE ACCEPTA SI PERSANE FARA EXPEREINTA DAR CU CUNOSTINTE BUNE DE LIMBA ENGLEZA SI CARE POSEDA PERMIS DE CONDUCERE. NU SE PERCEP COMISIOANE.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala