Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza INGINER AUTOMATIST in Buzau, Nehoiu - documentarea si verificarea aparaturii de masura si control; - colaborarea cu atelierul mecanic, electric si operatorii din productie; - desfasurarea de activitati de intretinere si reparatii a masinilor, instalatiilor, echipamentelor din cadrul sectiei conform planului; - asigurarea de asistenta tehnica; - prezentarea de rapoarte catre managerul de intretinere. Beneficii: - salariu 2000-2800 Ron/luna brut; - bonuri de masa; - formare la locul de munca; - posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniu. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- studii superioare tehnice de specialitate - Automatica; - nu este obligatorie experienta; - CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA NIVEL CONVERSATIONAL; - cunostinte bune de operare PC; - abilitati de relationare, adaptare si asimilarea rapida de noi informatii; - persoana dinamica, serioasa si responsabila.