Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza INGINER CONSTRUCTII CIVILE in Libia: -respectarea prevederilor de siguranta si legalitate in munca; -coordonarea resurselor pentru executarea proiectelor; -mentinerea legaturii cu sefii de echipa cu privire la materialele si echipamentul disponibil; -asigurarea indeplinirii tuturor cerintelor pentru realizarea corecta a lucrarilor; -supervizarea si coordonarea echipelor; -supravegherea respectarii specificatiilor si planurilor pentru constructii civile; -estimarea necesarului si costurilor materialelor necesare lucrarilor.

Cerinte

-CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA LA NIVEL AVANSAT; -experienta de minim 5 ani pe un post similar; -diploma de Inginer in constructii civile; -atentie la detalii; -abilitati de coordonare si supraveghere. Beneficii: -salarizare: negociabila; -mediu de lucru placut. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate