Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PLECARE URGENTA IN GERMANIA PNTRU 1 INGINER CONSTRUCTII SPECIALITATEA CANALIZARI DE PREFERABIL SA CUNOASCA LIMBA GERMANA,PLATA FIIND DE 2200EURO/LUNA,DACA NU CUNOASTE LIMBA GERMANA PLATA VA FI DE 1800EURO/LUNA DIN SUMA STABILITA SE V-OR OPRI CELE NECESARECAZARE,TRANSPORT . SUMA NET GARANTATA FIIND 1800EURO/LUNA PENTRU CEL CE CUNOSTE LIMBA GERMANA SI 1500EURO/LUNA PENTRU CEL CE NU CUNOASTE LIMBA GERMANA.LUCRAREA ARE LA BAZA CONSTRUIREA UNUI MOL DE MOBILA SI ESTE SITUATA IN ORASUL FURTH, PENTRU MUNCITORI DETINATORI DE (P.F.A) PERSOANA FIZICA AUTORIZATA IN ROMANIA ACTIVITATE PRINCIPALA CONSTRUCTII ,CEI CARE NU AU SI DORESC SA PLECE TREBUIE SA DETINA ACEAST CERTIFICAT CARE SE ELIBEREAZA DE CATRE REGISTRU COMERTULUI DIN LOCALITATEA DE RESEDINTA A SOLICITANTULUI,DEASEMENI SE POT FACE DOCUMENTELE LEGALE DE LUCRU SI IN GERMANIA IAR CONTRAVALOAREA LOR SE POATE RETINE DIN PRIMA PLATA PRIMITA IN GERMANIA DAR COSTUL LOR ESTE MULT MAI MARE DECAT CEL DIN ROMANIA.

Cerinte

MASA NU ESTE ASIGURATA. -MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL BANI DE MASA,(NU SE ACORDA AVANS)PENTRU PRIMA LUNA DE MUNCA PANA LA PRIMA PLATA PE CARE O PRIMESTE IN GERMANIA . MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL HAINE DE LUCRU] -ASIGURAREA MEDICALA REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI. -TRANSPORTUL DIN ROMANIA-GERMANIA REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI. TAXA CONSULTANTA SE ACHITA ASTFEL: -500 LEI IN MOMENTUL DEPUNERI DOSARULUI SI SEMNARII CONTRACTULUI PARTENERULUI DIN GERMANIA TOTODATA FIIND SI DATA PLECARI. TRIMITETI CV+FOTO la adresa de e-mail