Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza INGINER ELECTRONIST in Constanta. Cautam un inginer automatist/electronist cu experienta in domeniul topografic si cu studii superioare tehnice pentru o companie de productie ambalaje din orasul Constanta, care va avea responsabilitatile de: - punerea in functiune a echipamentelor topografice; - verificarea si intretinerea permanenta a echipamentelor topografice; - service pentru echipamentele topografice si auxiliare; - coordonarea echipei; - prezentarea de rapoarte periodice catre manager. Beneficii: - salariu negociabil in functie de experienta; - posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniu. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta de peste 3 ani in domeniul topografic sau al productiei de ambalaje; - experienta necesara cu PLC (atat hardware, cat si software) al firmei producatoare Siemens Simatic; - studii superioare tehnice finalizate; - CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA NIVEL MEDIU – AVANSAT; - constituie un avantaj experienta in coordonare echipelor de lucru; - abilitati de relationare, adaptare si asimilarea rapida de noi informatii; - persoana dinamica, serioasa si responsabila; - disponibilitate imediata de incepere; - disponibilitate de relocare, in cazul in care candidatul nu este din orasul Constanta.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate