Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza INGINER ELECTRONIST in Constanta. Cautam un inginer automatist/electronist cu experienta in domeniul topografic si cu studii superioare tehnice pentru o companie de productie ambalaje din orasul Constanta, care va avea responsabilitatile de: - punerea in functiune a echipamentelor topografice; - verificarea si intretinerea permanenta a echipamentelor topografice; - service pentru echipamentele topografice si auxiliare; - coordonarea echipei; - prezentarea de rapoarte periodice catre manager.

Cerinte

Studii: Facultate Limba straina: Engleză: Mediu Cerinte - experienta de peste 3 ani in domeniul topografic sau al productiei de ambalaje; - experienta necesara cu PLC (atat hardware, cat si software) al firmei producatoare Siemens Simatic; - studii superioare tehnice finalizate; - CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA NIVEL MEDIU – AVANSAT; - constituie un avantaj experienta in coordonare echipelor de lucru; - abilitati de relationare, adaptare si asimilarea rapida de noi informatii; - persoana dinamica, serioasa si responsabila; - disponibilitate imediata de incepere; - disponibilitate de relocare, in cazul in care candidatul nu este din orasul Constanta. Alte informaţii - salariu negociabil in functie de experienta; - posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniu. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate