Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Nu rata ocazia! Job tentant in QUATAR! KREVIN recruteaza 8 “INGINERI MECANICI” pentru unul din liderii pe piata locala in oferirea de servicii de asistenta tehnica in sectorul industrial (petrol si gaze, aluminiu, energie). Va oferim: o activitate full-time, venituri ridicate in permanenta crestere, o activitate ce va permite o constanta dezvoltare personala si profesionala.

Cerinte

Daca aveti certificare in inginerie mecanica, abilitatea excelenta de a comunica atat in ENGLEZA cat si ARABA, experienta de cel putin 5 ani pe o pozitie similara in industria gazului si petrolului, atunci sunteti persoana ideala ce candideaza pentru acest post. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cat mai detaliat din care sa rezulte experienta profesionala, insotit de 2 poze(una tip buletin/una full body). Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate