Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), companie de consultanta in domeniul resurselor umane, recruteaza INGINER OFERTARE pentru unul dintre clientii sai, companie specializata in activitatea de import si distributie de produse si echipamente industriale, in urmatoarele conditii: RESPONSABILITATI : - Elaborează ofertele tehnice în vederea participării la licitaţii; - Întocmeşte documentele de calificare pentru lucrările ofertate; - Solicită ofertele de preţ pentru materiale şi echipamente; - Întocmeşte situaţiile de plată, nota de renunţare/nota de comandă suplimentară; - Păstrează legătura cu beneficiarii; - Urmăreşte lucrările în derulare.

Cerinte

- Studii superioare în domeniul tehnic: de lunga durata, finalizate cu examen de licenta/de tip Bologna (ciclul de licenta de 3 ani) si master absolvit/anul doi de master in derulare; - Experienţă relevantă în domeniu de minim 1 an; - Cunoştinţe avansate de limbă engleză; - Abilităţi de utilizare a computerului ; - Abilitati de comunicare; - Capacitate mare de organizare şi rezistenţă la stres; - Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate, pentru diferite intervale de timp; - Permis de conducere categoria B.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate