Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea firmei: Psihoselect este compania de consultanţă în resurse umane cu o experienţă de peste 10 ani pe piaţa din România. Asistăm firmele în proiecte de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de top şi middle management. Pe lângă serviciile de recrutare şi selecţie, clienţii beneficiază şi de proiecte de consultanţă pentru stabilirea grilei salariale şi a structurii optime de personal, precum şi de proiecte de dezvoltare personală şi training. Descrierea postului: · Monitorizează şi urmăreşte oportunităţi de licitaţii şi statusul licitaţiilor pe rol (clarificări, contestaţii,amânări, anulări etc.); · Studiază Documentaţii de Atribuire şi urmăreşte dacă compania îndeplineşte condiţiile de calificare sau eligibilitate prevăzute de acestea; · Întocmeşte acorduri de asociere şi urmăreşte semnarea acestora de către părţi; · Elaborează documentele de calificare sau eligibilitate şi urmăreşte oferta până în momentul adjudecării sau respingerii; · Colaborează cu toate departamentele pentru a introduce în ofertă toate documentele necesare şi actualizează baza de date de licitaţii; · Răspunde la solicitări de clarificări din partea Comisiilor de Evaluare şi urmăreşte continuu modificările privind Achiziţiile Publice. · Execuţie şi asistenţă tehnică în vederea realizării lucrărilor de terasamente şi drumuri; · Întocmeşte planurile tehnologice de execuţie, montaj şi graficele de execuţie; · Programarea lucrărilor de proiectare şi execuţie; · Verificarea şi urmărirea execuţiei lucrărilor în şantier.

Cerinte

Cerinte: · Absolvent de studii superioare tehnice în domeniul construcţiilor civile sau industriale; · Avantaj experienţă în domeniul constructiilor de infrastructura si al lucrarilor de beton; · Experienţă în domeniul ofertării de minim 3 ani; · Experienţă în întocmirea dosarelor de licitaţii; · Cunoştinţe avansate de limba engleză; Limba germană constituie avantaj; · Experienţă în programele de proiectare (Autocad, Construct manager, Doclip, Windoc); · Disponibilitate pentru deplasări pe teritoriul României; · Atitudine pro-activă şi spirit analitic.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate