Detalii loc de munca

Descrierea jobului

INGINER OFERTARE- PENTRU O COMPANIE SPECIALIZATĂ ÎN CONSTRUCȚIA DE MAȘINI. Responsabilități: - Colaborează cu inginerii de vânzari în realizarea ofertelor; - Culege datele necesare întocmirii ofertei sau să prezinte o oferta deja întocmită; - Realizează documentele de calificare sau eligibilitate în vederea participării la licitații; - Analizează caietul de sarcini; - Identifică materialele și echipamentele principale care intră în componența ofertei, caracteristici tehnice, cantități; - Colaborează cu alte departamente pentru a introduce în ofertă cele mai bune prețuri de materiale și echipamente. Benefici: - Pachet salarial atractiv; - Training de specialitate; - Posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără; - Implicare în proiecte importante.

Cerinte

Avem doar câteva cerințe pentru tine: - studii superioare (lungă durată – finalizate cu examen de licență SAU studii în sistem Bologna și master absolvit/ anul doi în derulare); - cunoașterea unei limbi de circulație internațională la nivel cel puțin mediu; - cunoștiințe MS Office; - sociabilitate; - disponibilitate de a învăța lucruri noi și inițiativă; - disponibilitate pentru deplasări în țară și străinătate, pentru diferite intervale de timp.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate