Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitie: inginer proiectant - Trainer Programe de proiectare RoofCon - TrussCon si Woodengine Salariu net 1000 euro + coeficient din vanzarea de soft Se acorda bonuri de masa, autoturism, laptop Cv-urile se trimit la alexandra@jobsauthentic.com

Cerinte

Varsta cuprinsa intre 26 -49 ani Limba engleza nivel avansat Studii superioare Facultate tehnica, constructii Experienta in proiectare minim 3 ani Cunostinte solide in calcul structural(Robot, Axis, etc) Cunostinte foarte bune de calculator Cunostinte solide Autocad 2d/3d Optional cunostinte minime de programe pentru realizarea de brosuri, filmulete ,animatii constituie avantaj Abilitati foarte bune de comunicare, pedagogie , bun speaker in vederea sustinerii de prezentari software Rc -Tc Abilitati marketing si vanzare Permis conducere categoria B Disponibilitate de a calatori in tara si strainatate Prezentari in cadrul facultatilor tehnice CV-urile se trimit la alexandra@jobsauthentic.com

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate