Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza INGINER PROIECTANT SOFTWARE DE TEST in Bacau: -dezvoltarea aplicatiilor software de testare automata a subansamblelor electronice, pe baza elementelor de referinta furnizate de client; -dezvoltarea aplicatiilor software necesare functionarii echipamentelor automate de testare din dotarea companiei; -executia proiectelor de inginerie electronica dupa specificatiile clientului, cu instrumente de proiectare asistata de calculator disponibile in companie; -participarea la planificarea activitatilor din cadrul departamentului; -urmarirea dezvoltarii relatiei cu clientii, referitoare atat la produsele software din portofoliul actual, cat si la proiectarea de noi produse.

Cerinte

-CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA LA NIVEL MEDIU/AVANSAT; -studii superioare in domeniu; -minim 3 ani experienta in dezvoltarea de aplicatii software si executie proiecte de inginerie electronica; -experienta in coordonarea proiectelor; -disponibilitate spre relocare la Bacau. Beneficii: -salariu: negociabil in functie de experienta; -profesionalismul unei echipe cu experienta; -mediu de lucru placut si foarte stimulant. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate