Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza INGINER PROTECTIA MUNCII pentru Suceava: -responsabilitati legate de securitatea si sanatatea in munca a salariatilor; -intocmirea procedurilor de lucru necesare privind sanatatea si securitatea in munca; -autorizarea ISCIR pentru anumite functii; -instruirea salariatilor; -aplicarea normelor PSI; -mentinerea legaturii cu institutiile statului.

Cerinte

-minim 3 ani experienta in domeniul PSI; -studii superioare (de preferinta, tehnice); -atestat in domeniul protectiei muncii si al protectiei mediului; -cunoasterea legislatiei de mediu, securitate si sanatate in munca; -abilitati de comunicare, initiativa, dinamism; -cunostinte operare PC; -permis de conducere categoria B. Beneficii: -salarizare: 3000-4000 RON/luna brut; -posibilitate de promovare profesionala. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate