Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Bucuresti

Descrierea jobului - România

Recrutam pentru clientul nostru din Bucuresti, un Inginer Service de intretinere si reparatii utilaje pentru constructii, care va avea urmatoarele sarcini: -asigurarea mentenantei si reparatiilor pentru diverse utilaje: nacele, platforme, stivuitoare, minimacarale, turnuri de iluminat, motopompe, etc.; -receptionarea utilajelor in service si evaluarea acestora; -intocmirea necesarului de piese pentru efectuarea reparatiilor; -testarea utilajelor la iesirea din service; -completarea fiselor si a proceselor verbale necesare, intocmirea devizelor, facturari, incasari; -realizarea rapoartelor de activitate. Beneficii: -salariul negociabil in functie de competente; -oportunitatea de a lucra intr-un service cu aparatura moderna si echipamente de ultima generatie; -posibilitatea dezvoltarii pe plan profesional. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Cerintele postului: -studii superioare finalizate (specializarea mecanica/hidraulica/electrica); -experienta de minim 3 ani pe un post similar; -cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat; -cunostinte de operare PC: MS Office, Internet; -permis de conducere categoria B; -detinerea autorizatiei ISCIR RSVTI – stivuitorist, reprezinta un avantaj; -persoana adaptabila si autonoma; -initiativa si disponibilitate pentru munca fizica.

Arata anuntul si prietenilor tai