Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza INGINER SERVICE in Comuna Floresti, judetul Cluj. Candidatul va lucra intr-un service de intretinere si reparatii utilaje pentru constructii si va avea urmatoarele sarcini: -asigurarea mentenantei si reparatiilor pentru diverse utilaje: nacele, platforme, stivuitoare, minimacarale, motogeneratoare, turnuri de iluminat, motopompe, etc.; -receptionarea utilajelor in service si evaluarea acestora; -intocmirea necesarului de piese pentru efectuarea reparatiilor; -testarea utilajelor la iesirea din service; -completarea fiselor si a proceselor verbale necesare, intocmirea devizelor, facturari, incasari; -realizarea de rapoarte de activitate. Beneficii: -salariul negociabil in functie de competente; -posibilitatea dezvoltarii pe plan profesional; -posibilitatea de a lucra cu aparatura moderna si echipamente de ultima generatie. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-studii superioare finalizate (specializarea mecanica/hidraulica/electrica); -experienta minima de 3 ani pe un post similar; -cunoasterea limbii engleze la nivel mediu-avansat; -cunostinte medii de operare PC: MS Office, Internet; -permis de conducere categoria B; -detinerea autorizatiei ISCIR RSVTI - stivuitorist reprezinta un avantaj; -capacitate de rezolvare a problemelor si de luare a deciziilor; -asumarea raspunderii; -persoana adaptabila si autonoma; -initiativa si disponibilitate pentru munca fizica.