Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru din Bucuresti, un Inginer Service de intretinere si reparatii utilaje pentru constructii, care va avea urmatoarele sarcini: -asigurarea mentenantei si reparatiilor pentru diverse utilaje: nacele, platforme, stivuitoare, minimacarale, turnuri de iluminat, motopompe, etc.; -receptionarea utilajelor in service si evaluarea acestora; -intocmirea necesarului de piese pentru efectuarea reparatiilor; -testarea utilajelor la iesirea din service; -completarea fiselor si a proceselor verbale necesare, intocmirea devizelor, facturari, incasari; -realizarea rapoartelor de activitate. Beneficii: -salariul negociabil in functie de competente; -oportunitatea de a lucra intr-un service cu aparatura moderna si echipamente de ultima generatie; -posibilitatea dezvoltarii pe plan profesional.

Cerinte

Cerintele postului: -studii superioare finalizate (specializarea mecanica/hidraulica/electrica); -experienta de minim 3 ani pe un post similar; -cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat; -cunostinte de operare PC: MS Office, Internet; -permis de conducere categoria B; -detinerea autorizatiei ISCIR RSVTI – stivuitorist, reprezinta un avantaj; -persoana adaptabila si autonoma; -initiativa si disponibilitate pentru munca fizica.