Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza INGINERI AGRONOMI in Draguseni, Botosani. Cautam inginerii agronomi care sa gestioneze zona agricola de nord-est a Romaniei avand ca responsabilitati: - evaluarea terenurilor agricole si intocmirea de rapoarte; - prelevarea de probe de laborator conform specificatiilor indicate; - elaborarea planurilor de irigare, drenare si imbogatire a solului; - realizarea de cercetari privind elaborarea unor metode noi de obtinere a produselor de calitate; - aplicarea metodelor pentru obtinerea unor recolte eficiente; - testarea echipamentelor si masinilor necesare in agricultura; - consilierea producatorilor agricoli; - identificarea si stabilirea relatiilor cu distribuitorii de susbstante utilizate in agricultura; - realizarea de cercetari privind produsele concurentei (preturi, cantitati, calitate, etc.). Clientul nostru ofera: - salariu competitiv si bonusuri in functie de performante; - contract pe perioada nedeterminata; - posibilitatea de a lucra intr-un domeniu care se afla intr-o permanenta dezvoltare. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Recrutam pentru clientul nostru ingineri cu o experienta minima de 2 ani in domeniul ingineriei agricole care sa indeplineasca urmatoarele cerinte: - CUNOSTINTE AVANSATE DE LIMBA ENGLEZA; - studii superioare (stiinte agricole/agronomice); - cunostinte privind tehnologiile de cultivare ale diferitelor culturi, tratamente speciale, etc.; - permis de conducere categoria B; - cunostinte de operare MS Office; - spirit analitic si atentie la detalii; - capacitate de a lua decizii eficiente si asumarea raspunderii.