Detalii loc de munca

Descrierea jobului

WORKCENTER recruteaza INGINERI CONSTRUCTII METALICE pentru Bucuresti: -organizarea si supravegherea lucrarilor pe santier; -intocmirea si studierea documentatiei tehnice pentru realizarea lucrarilor de constructie; -realizarea graficelor de executie a lucrarilor; -efectuarea de calcule statice si dinamice; -intocmirea rapoartelor de lucru si proceselor verbale pentru subordonati; -supravegherea procesului de provizionare cu materiale; -coordonarea echipei din subordine pentru realizarea lucrarilor.

Cerinte

-studii superioare de specialitate finalizate; -experienta de minim 2 ani pe un post similar; -cunostinte de operare in prgramele AutoCAD si ArhiCAD; -cunostinte operare PC: pachetul MS Office; -abilitati excelente de comunicare si negociere; -capacitatea de lucru in conditii de stres si de a lua decizii rapide si eficiente; -stapanirea legislatiei in vigoare specifica domeniului; -initiativa si dinamism. Beneficii: -salarizare negociabila in functie de experienta.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate