Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Proiectare - domeniu piping Candidatii ideali trebuie sa fie posesori ai unei diplome corespunzatoare cu disciplina tehnica,de preferat in inginerie si trebuie sa aiba o avansata experienta in proiectarea de baza,detaliu si desen ,utilizand principalele instrumente CAD. De preferat sunt cei care provin din sectorul de instalatii Oil&Gaz. Abilitati de utilizare a programelor 3D modeling (de preferat Unigraphics NX6-8) Cunostinte in AutoCAD Cunoasterea libii engleze (cunoasterea limbii italiene reprezinta un avantaj) Cunostinte in Microsoft Office (Word,Excel)

Cerinte

Candidatii ideali trebuie sa fie posesori ai unei diplome corespunzatoare cu disciplina tehnica,de preferat in inginerie si trebuie sa aiba o avansata experienta in proiectarea de baza,detaliu si desen ,utilizand principalele instrumente CAD. De preferat sunt cei care provin din sectorul de instalatii Oil&Gaz. Abilitati de utilizare a programelor 3D modeling (de preferat Unigraphics NX6-8) Cunostinte in AutoCAD Cunoasterea libii engleze (cunoasterea limbii italiene reprezinta un avantaj) Cunostinte in Microsoft Office (Word,Excel)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate