Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERIM 150 locuri de munca la INGRIJIRE BATRANI in ITALIA, pentru FEMEI, cu plecare intre 1 si 29 DECEMBRIE 2011. Beneficii: -salariul intre 600 si 850 euro net/luna - contract de munca - cazare, masa, utilitati asigurate gratuit - pana la 5 schimbari ale locului de munca daca este nevoie - se pleaca din tara cu contract de mediere - totul este legal si transparent Suntem o firma cu experienta si cu multe contracte, astfel ca avem locuri de munca permanent. Suntem firma autorizata si inregistrata la ITM si lucram transparent si legal. Date de contact: SC DO-ZORI CONSULTANCE&SERVICES SRL -Lugoj 0721-735.699 (acesta e numarul dedicat aplicantelor prin internet) Program operator telefon: L-V orele 9-13 si 15-19 S orele 9-14, D - inchis site: http://www.dozori-jobeuropa.webs.com INSCRIERILE SE FAC DE ACUM.

Cerinte

Cerinte: - Varsa intre 18 si 55 ani (se mai accepta un pic si peste 55 ani) - limba italiana nu este neaparat necesara, dar constituie un avantaj - aveti posibilitatea sa avansati pe posturi cu salarii mai bune, tot prin agentia noastra, cand aveti minim 6 luni de experienta si veti sti italiana la nivel mediu - cazierul judiciar curat - starea de sanatate sa va permita sa munciti