Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERIM 80 locuri de munca la INGRIJIRE BATRANI in ITALIA, pentru FEMEI, cu plecare intre 13 noiembrie si 18 decembrie 2012, iar inscrierile se fac de acum. BENEFICIATI DE COMISION PROMOTIONAL+ CADOU - 1 CARTE Beneficii: - contract de munca nedeterminat -salariul intre 650 si 750 euro net/luna (in functie de cunostintele dvs. de limba italiana si de experienta in ingrijirea batranilor) - contract de munca (cu cl 13-lea salariu, concedii si contributii) - cazare, masa, utilitati asigurate gratuit - schimbari ale locului de munca daca este nevoie - se pleaca din tara cu contract de mediere - totul este legal si transparent Informatii la telefon sau pe mail. Program pt telefon: L-V orele 9-13 si 15-18 S orele 9-14, D - inchis

Cerinte

Solicitam limba italiana la nivel minim conversational (pentru cele care nu stiu avem curs scris). Experienta nu e neaparat necesara dar constituie un avantaj la salariu .