Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Posturi CARE ASSISTANT / INGRIJITORI BATRANI in cadrul Azilelor de Batrani din UK - ANGLIA, SCOTIA ,IRLANDA DE NORD . Timp de lucru: 8 ore minim / schimburi Salarizare minima: 15.0 Lire SterlineBrut / Ora - pentru persoane cu experienta si calificare. Minim 40 ore + ore suplimentare Durata: contract minim - 1 an. Locatii :Londra si Sudul Angliei(Essex, Sussex, Devon, Gloucester etc) Responsabilitati: Specifice postului.Ingrijire batrani, schimbat, imbracat, diverse activitati Beneficii Oferite Ore suplimentare platite Concediu anual de 22 de zile Asigurari sociale si medicale platite Cazare si transport asigurat Masa asigurata in cadrul Cantinei Mediu de lucru placut Contractele pot fi prelungite peste 1 an. Agentie de selectie si plasare forta de munca pe plan intern si international, acreditata de ITM . Ofertele sunt valabile in limita locurilor ramase vacante

Cerinte

Cerinte Candidatul ideal: - Fara antecedente penale (se cere cazier judiciar); - Clinic sanatos - Limba engleza la nivel mediu/conversational - Sociabilitate, rabdare, maleabilitate, adaptabilitate - Experienta obligatorie in domeniul asistentei sociale /ingrijire batrani/persoane cu dizabilitati. - Experienta in domeniu de minim 1 an