Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza INSPECTOR ELECTRIC SI PNEUMATIC DE CALITATE pentru Oradea: - efectuaza inspectiile si controlul produselor pe tot parcursul procesului de manufacturare pana la instalarea la client; - certifica manufacturarea corecta a produselor, tinand cont de documentatia tehnica si respectand cerintele clientului; - participa la receptia interna a produselor si la receptia cu clientul; - dezvolta si imbunatateste check-listul de control al calitatii; - verifica inchiderea problemelor deschise si a neconformitatilor produselor; - intocmeste corect si in termen rapoartele cu rezultatele inspectiilor.

Cerinte

- CUNOSTINTE MEDII DE LIMBA ENGLEZA; - operare PC (Microsoft Office) - nivel avansat; - studii medii finalizate in domeniul electric si pneumatic; - cunostinte solide in domeniul instalatiilor electrice, hidraulice si pneumatice, precum si cunostinte privind procesul de testare a produselor; - cunostinte de baza in Geometrie Dimensionala si Tolerante; - cunostinte solide in utilizarea instrumentelor electrice si electronice de masurare; - cunostinte solide in citirea schemelor electrice, pneumatice si hidraulice; - cunostinte solide de testare electrica si pneumatica; - cunostinte de instalare electrica si pneumatica si punere in functiune a dispozitivelor; - orientare catre rezolvarea problemelor. Beneficii: - mediu de lucru profesionist; - salariu negociabil in functie de experienta si competente profesionale; - cazare asigurata temporar in cazul relocarii. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.